- BTICINO

Цена
€27 49 / 53 77 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Кръстат ключ |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение (V) | 250 |
| Номинален ток (A) | 10 |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Не |
| Материал | Термопластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
Едномодулен кръстат ключ Living Now Legrand
Подобрете управлението на осветлението в дома си с елегантния кръстат ключ Living Now на Legrand. Той ви позволява да включвате и изключвате лампите от три или повече места – идеално решение за стълбища, дълги коридори и големи помещения. Модулът е с един стандартен размер и се вписва идеално в рамки за вграждане.
Ключови Предимства
- Универсално управление — Идеален за управление на осветление от множество точки, осигурявайки удобство и функционалност.
- Премиум дизайн — Минималистичен бял цвят с гладък рокерен механизъм, който се съчетава с всеки интериор.
- Лесен монтаж — Стандартен едномодулен размер, съвместим с рамки и кутии за вграждане на Legrand Living Now.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Кръстат ключ |
| Серия | Living Now |
| Брой модули | 1 |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение | 250 V |
| Номинален ток | 10 A |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита | IP20 |
| Материал | Термопластмаса |
| Защита за деца | Не |
Какво има в кутията
- 1 x Механизъм на кръстат ключ
- 1 x Рокерен капак
- 1 x Монтажна рамка (приложимо)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




